Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Małecz - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Kilińskiego

Górna,Łódź(Małecz + 41 km)

15 000 zł370 m² 40,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia obiekt biurowo-handlowo-magazynowy o łącznej powierzchni 370 m , idealny pod magazyn, hurtownię, działalność usługową lub biura. Budynek składa się z: 3 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź(Małecz + 41 km)

350 zł15 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Zwykłe garaże służą do trzymania w nich Passatów. To przy ul. Sienkiewicza 106 widziało znacznie więcej! Zresztą, spójrzcie na zdjęcia. To miejsce ma tak łatwy wjazd i dobrą aurę, że.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Gajkowice

Gajkowice(Małecz + 25 km)

8 130 zł654,30 m² 12,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek produkcyjno-magazynowy w Gajkowicach. duża przestrzeń produkcyjno-magazynowa gotowy obiekt pełne media Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Głowno

Zabrzeźnia,Głowno(Małecz + 44 km)

3 000 zł200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Głowno - hale na wynajem (320 m 2 , 200 m 2 oraz 207 m 2 ) cena 15 zł netto Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 hal produkcyjno-magazynowych znajdujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Konewka

Konewka(Małecz + 12 km)

86 880 zł5 792 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hale klasy B o łącznej powierzchni ok. 5 792 m2. Dostępne hale od ok. 1 125 m2 położone we wsi Konewka, 10 km od centrum Tomaszowa Mazowieckiego. Powierzchnie wyposażona w bramy z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Baby

Baby(Małecz + 23 km)

24 000 zł2 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna przy bocznicy kolejowej, lokalizacja nieruchomości zapewnia doskonały dostęp do Piotrkowa Trybunalskiego, tomasza Mazowieckiego i południowej części Łodzi. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki(Małecz + 10 km)

40 000 zł4 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz magazyn w Tomaszowie Mazowieckim (woj. łódzkie) o powierzchni 4 000 m2, możliwy short term (najem krótkookresowy), ale również najem długookresowy (long term).

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Stryków

Stryków(Małecz + 42 km)

45 000 zł1 300 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo-biurowy w Strykowie, przy skrzyżowania autostrad A-1 i A-2.W skład obiektu wchodzi hala o powierzchni 1000m2 + 300 m2 pomieszczenia biurowo-usługowe. Do hali prowadzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Łódź

Górna,Łódź(Małecz + 41 km)

45 000 €10 600 m² 4,25 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

English below Do wynajęcia magazyn klasy A przystosowany pod produkcję o powierzchni ponad 10.000 m2 położony po południowej stronie Łodzi (okolice Łódź Górna). Nowoczesna hala.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Skierniewice

Skierniewice(Małecz + 39 km)

35 424 zł1 200 m² 29,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferuje do wynajmu halę magazynową wysokiego składowania o powierzchni 1200 m2 ( wymiary 24 m x 48 m). Hala posiada 6 bram rozładunkowych: 2 bramy z możliwością wjazdu samochodu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Małecz

Małecz,łódzkie

5 000 zł700 m² 7,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Osoba prowadząca Do wynajmę solidny dom całoroczny o pow. zabudowy ok 300 m 2 z trzema budynkami gospodarczymi , na działce o pow. około 1500 m 2. Dobra propozycja na małą.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij